Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5

 Beran

Na jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svobody a nezávislosti. Zkuste si uvědomit, že to nemusí být v rozporu. Nejzásadnější je správné nastavení mysli.

Rada: Pokračujte v pravidelných meditacích.


Býk

Vaše přirozená neochota měnit zaběhnuté pořádky vám může zbytečně komplikovat život. Je nejvyšší čas si uvědomit, že vesmír je energie v pohybu. A proto ani vy byste neměli stát na místě. Zkuste se otevřít něčemu novému.

Rada: Strach ze změny se pokuste trvale rozpustit.


Blíženci

Budete mít silný potenciál k různorodým nápadům a inovacím. Vynasnažte se toho využít na maximum. Cílem by měla být realizace vašich plánů, ale právě zde je na místě vyvážený přístup. Extrémy vám nepomůžou.

Rada: Praktikujte átmavičáru.


Rak

Ještě v prvních dvou únorových dekádách můžete pokračovat v řešení materiálních záležitostí. Když nebudete jednat pod přílišným tlakem, dokážete to. V poslední dekádě za více zaměřte na rozvoj duchovního života.
Rada: Radost v srdci vám rozvibruje umění.


Lev

Únor naváže prostřednictvím vesmírných energií tam, kde skončil leden. Z toho jednoznačně vyplývá, že klíčovým úkolem pro znamení Lva je udržet se v co největší harmonii. Jakékoliv vykolejení může znamenat problém.

Rada: Modlitba vám pomůže.


Panna

První dvě dekády nebudou špatné. Jen je potřeba si připustit, že do života patří jak čas na povinnosti, tak období určené pro zábavu. V poslední dekádě počítejte s tím, že věci nepůjdou tak „nalinkovaně“, jak si představujete.

Rada: Zapracujte na velkorysosti ve všech směrech.


Váhy

Důležité je, abyste dokázali brát život s lehkostí. Nebo, chcete-li, prostě bez jakýchkoliv závislostí a zbytečných tužeb. Jestliže se k tomuto postoji aspoň trochu přiblížíte, dokážete se vyhnout nepříjemnostem a naopak se otevřete většímu úspěchu.

Rada: Odevzdejte výsledky svého snažení Bohu.


Štír

Hlavně první dvě dekády budou komplikované. Mnoho protichůdných situací vás může zatlačit do defenzívy. Nebo se z nich dokážete poučit a využít tak příležitost k dalšímu vývoji. V poslední dekádě se situace začne zlepšovat.

Rada: Buďte otevřeni novým výzvám.

Střelec

Po většinu února je před vámi vcelku pozitivní období. Jen se zkuste cíleně vyhýbat nečekaným excesům, za které byste mohli v budoucnosti zbytečně pykat. Na konci měsíce pozor na výběr chybných filosofií.

Rada: Nenechte se zamotat do pavučin Máji.


Kozoroh

Je před vámi zajímavé období a je jenom na vás, jakým směrem se vyberete. Buďte otevřeni všemu, co je nové, protože byste měli být schopni to implementovat do vyzkoušených postupů. Poslední dekáda podpoří vaši empatii.

Rada: Pomáhejte druhým.


Vodnář

Vyvarujte se ulpívání na majetku a penězích. Současně byste si ale měli být vědomi, že život na Zemi určité materiální souvislosti vyžaduje. Také pozor na to, abyste dokázali vybalancovat témata svoboda vs. připoutání.

Rada: Bez práce nejsou koláče.


Ryby

V únoru pokračuje přízeň vesmíru, kterou znamení Ryb dostává. Zkuste toho plodně využít a nenechte se jen „houpat“ na vlně podpory. V poslední dekádě můžete mít víc energie. Investujte ji do meditací a prospěšných činů.

Rada: Naslouchejte vlastní intuici.

 

Připravil Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily