Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5

Beran

Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální řešení situací. Ke konci měsíce pozor na nepravdy a iluze, ze kterých by mohly přijít rétorické konflikty.
Rada: Vnímejte energie kolem vás.

 

Býk

Nadále platí, že přílišná zkostnatělost vás může brzdit ve vašem snažení. Zkuste tomu obrousit hrany větším zaměřením na duchovní svět. V poslední březnové dekádě se energie dostanou trochu do větší dynamiky. Využijte toho.
Rada: Pomáhejte bližním.

 

Blíženci

Co nestihnete v první polovině března, tak ve zbytku měsíce doženete jenom velmi složitě. Právě druhá polovina tohoto období přinese velké riziko nedochvilnosti, nereálných nápadů a plánů, jakož možná i neochotu něco praktického vytvořit.
Rada: Karma jóga vám pomůže.

 

Rak

V prvních dvou dekádách se můžete realizovat v dobrovolnické a sociální sféře. Také pokračujte v meditačních aktivitách. Březen přinese větší potenciál pro spolupráci, hlavně na mentální úrovni. Na konci měsíce si dejte pozor na sebestředné jednání.
Rada: Rozpouštějte ego.

 

Lev

Hlavně první dvě březnové dekády vás prověří v ochotě akceptovat, že každý člověk je svobodná a jedinečná bytost. Nejúspěšnějším obdobím se stane poslední dekáda. Právě v ní získáte nové impulsy a další sílu k aktivitám.
Rada: Každý den meditujte.

 

Panna

Chaosu můžete v prvních dvou fázích března ještě odolávat, ale na konci měsíce byste měli přijmout fakt, že někdy vývoj prostě nemáte pod kontrolou. Zaměřte se spíše na vlastní duši, než na téma peněz a majetku.
Rada: Duch a hmota mají být v rovnováze.

 

Váhy

Vše, co je jemné, krásné nebo vyvážené, si užívejte v prvních dvou dekádách. Konec března totiž přinese změnu. Budete muset vyvinout mnohem více odhodlání, energie a ochoty se jednoznačně rozhodovat.
Rada: Každý den udělejte někomu druhému radost.

 

Štír

Zaměřte se hlavně na rozvoj vlastního nitra. Důležité je, abyste nezůstali pouze u snů a představ, ale začali očistu a praxi uvádět do každodenního života. Jedině tak se na vaší duchovní pouti posunete zase o kousek dál.
Rada: Žijte podle principů Universa.

 

 

 

Střelec

Přílišné filozofování by mohlo být v březnu zdrojem deziluze a neúspěchu. Proto se spíše soustřeďte na postupné krůčky, kterými dospějete tam, kam chcete. Dodržujte systém obohacený o moderní přístup.
Rada: Zkuste vědomě vnímat všeobjímající lásku bez podmínek.

 

Kozoroh

Hlavním cílem pro březen je udržet balanc. Jakýkoliv výkyv by se vám mohl nepříjemně vymstít. V poslední dekádě zbytečně „netlačte na pilu“. Lidem okolo vás projevte úctu, toleranci a dostatečnou míru pochopení.
Rada: Žijte tady a teď.

 

Vodnář

Jestliže si nebudete narušovat život výboji zaměřenými na zbytečnou potřebu změn v oblasti materiálna, potom může být celý březen pozitivním obdobím. Zapracujte na konzistentních postojích a jednání.
Rada: Trpělivost růže přináší.

 

Ryby

Pro úspěšný březen bude nejdůležitější, jak dokážete s okolím komunikovat. Snažte se být co nejvíce přátelští a nebojte se projevit aktivní, ale bezproblémový přístup k jednání. Velmi podstatné je, aby vám to šlo takzvaně od srdce.
Rada: Nepolevujte v duchovním úsilí.

 

Připravil Pavel Hanzal, astrolog

Pro Meduňku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily