Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Esoterický portál Okultweb.cz

OKULTweb.cz je esoterický portál nabízející články z oblasti esoteriky, duchovna a alternativní léčby. Dále zde naleznete různé ukázky věšteckých metod, nabídku esoterických služeb, kurzy a vzdělávání.

OKULTweb.cz je místo, které Vám nabízí možnost vzdělávat se, bavit, ale i setkávat a komunikovat s lidmi, kteří mají podobné zájmy.

Můžete zde založit vlastní Kruh, ve kterém můžete diskutovat pouze s jeho členy nebo v něm zavěšovat články na určité téma, ke kterému byl Kruh založen. 

Můžete zde také komunikovat s ostatními registrovanými uživateli skrze soukromé zprávy, nebo si můžete vzájemně trénovat telepatii a vykládat karty online.


OKULTweb.cz provozuje Pavel Hanzal, Morseova 84, Praha 10 .

Kontakt: okultweb@okultweb.cz

 

 

Všeobecné podmínky a ujednání

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu OKULTweb.cz je bez písemného souhlasu OKULTwebu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje.

Obecné informace a podmínky

OKULTweb.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody pro léčbu, léčebné kůry a jiné postupy zveřejněné stránkách OKULTweb.cz nenahrazují lékařské vyšetření, a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy by měl konzultovat se svým ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

OKULTweb.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky, a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na OKULTweb.cz

Ochrana osobních údajů

OKULTweb.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu OKULTweb.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně, seznamce a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že OKULTweb.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

OKULTweb.cz - tento pojem zahrnuje celý server OKULTweb.cz, jejího provozovatele a astrology a terapeuty tohoto serveru přispívající nebo radící pod záštitou OKULTwebu.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily