Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na leden 2019

Oblíbenost: 5
01.01.2019 |  kategorie:  

 Beran Berani by se měli naučit skloubit akceschopnost s trpělivostí. Nejde o nic jednoduchého, takže lze očekávat různé komp… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Nepřehlídněte Karmu z minulosti

Oblíbenost: 5

 Nedávno jsme vám představili světoznámou autorku Judy Hall, jenž napsala úspěšnou knihu Karma vztahů. Jelikož se tato kniha setkala s velkým ohlasem, přišla s volným pokračováním karmické problematiky.

Karma z minulosti

Kniha s názvem Karma z minulosti se věnuje zejména vzorcům chování založených na karmických příčinách, které může každý astrolog vyčíst z horoskopu daného jedince. Na celkem 320 stranách této učebnice se dále dozvíte, jaké má duše záměry nebo jak byla dříve zraněná. Podstatné jsou také informace, jak se s karmou vypořádat.

Obsah knihy není pouze torie, protože obsahuje konkrétní ukázky několika horoskopů s komentářem autory z pohledu karmy. Důležité také je, že autorka představuje některé planety a asteroidy, jenž nelze v průběhu výkladu karmického horoskopu ignorovat. Proto se čtenář dozví vliv jak tzv. pomalých (generačních) planet v horoskopu, tak např. Cheiróna.

Autorka se důsledně věnuje i severnímu a jižnímu lunárnímu uzlu, jelikož se i v těchto případech jedná o klíčové prvky pro karmu z minulosti.

Doporučení


Je jednoznačné, že kaýd astrolog, který se zajímá o karmu v horoskopu, by neměl tuto knihu s názvem Karma z minulosti, vydanou nakladatelstvím Grada, přehlížet. Je totiž plná zásadních a pravděpodobně jinde nezveřejněných informací, které mu můžou k výkladu a k pochopení astrologické práce pomoci. K zakoupení je v nakladatelství Grada, u knihkupců a v internetových obchodech.  

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily