Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na leden 2019

Oblíbenost: 5
01.01.2019 |  kategorie:  

 Beran Berani by se měli naučit skloubit akceschopnost s trpělivostí. Nejde o nic jednoduchého, takže lze očekávat různé komp… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Karma vztahů

Oblíbenost: 5

 Karmická témata jsou mezi všemi lidmi, kteří se zajímají o duchovní rozvoj a důvody, proč jsme vlastně na Zemi, velmi oblíbená. O karmě existuje poměrně hodně knih, ale málokterá je napsaná od autorky, která má praktické znalosti a zkušenosti. A dvojnásob to platí v případě, když bychom pátrali o někom, kdo se zabývá současně i astrologií.

Judy Hall

 

Jednou z mála je i úspěšná astroložka, regresní teraputka a spisovatelka Judy Hall, která á v tomto směru za sebou obrovské množství zkušeností a tedy i znalostí. Není se tedy co divit, že napsala ji desítky knih, které se staly oblíbenými po celém světě. Některé z nich můžete koupit i v České republice. Na téma karmických vztahů jde o knihu Karma vztahů, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Karma vztahů od Judy Hall

 

Samotná kniha přináší propojení minulých životů a astrologie, což je pro mnoho lidí zabývajících se horoskopy stále ještě neprobádané pole. V tom je tato kniha jedinečná a přitažlivá. 

Úvod knihy se věnuje nezbytným principům karmických zákonů s důrazem na vztahy a jejich základnímu propojení s horoskopem. Dále je prostor v knize věnován tomu podstatnému, co každý od astrologickéliteratury zaměřené na karmu očekává. Tedy popisům významů jednotlivých planet a jejich postavení v astrologických domech.

Kniha o astrologii by rozhodně nebyla úplná, pokud by neobsahovala i výklad astrologických aspektů mezi planetami. Podstatný je i popis Lunárních uzlů.

Dostatečná část knihy se zaměřuje na karmické vztahy v dospělosti a během dětství. Zaujmout musí stať o spřízněných duších, které jsou rozebrány z několika úhlů pohledů. 

Závěr recenze

Z našeho pohledu se rozhodně jedná o kihu, která by neměla chybět v knihovně žádného astrologa zajímajícího se o karmické zákony, zejména ty vztahové. Počet stran má kniha 375, což již samo o sobě vypovídá, že autorka téma rozhodně nepodcenila. Brožované vydání se drží příjemné v ruce a zpracování obálky navozuje tu správnou atmosféru.

Knihu můžete zakoupit přímo u nakladatele, společnosti Grada, nebo u všech dobrých knihkupců a na internetu.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily