Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na květen 2016

Oblíbenost: 5
01.05.2016 |  kategorie:  

 BeranHned na začátku měsíce pozor na prudkost. Pamatujte, že konflikty se složitě napravují. Jinak ale v květnu postupně při… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2016

Oblíbenost: 5
01.04.2016 |  kategorie:  

Beran Duben nemusí být špatným měsícem. Klíčové ovšem je, zda se dokážete dostatečně ovládat. Zapracujte na větší míře tolerance. … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop pro každé znamení na březen 2016

Oblíbenost: 5
29.02.2016 |  kategorie:  

 BeranEnergie budete mít poměrně hodně, tak toho zkuste využít. Pokud k tomu využijete i vstřícnost k okolí, půjde vše lépe. … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Domácí oltář

Oblíbenost: 0
25.02.2016 |  kategorie:  

Máte doma svůj oltář? Pokud ne, po přečtení tohoto článku se to změní! celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na únor 2016

Oblíbenost: 5
03.02.2016 |  kategorie:  

 BeranHlavně na začátku února budete bojovat s různými omezeními a restrikcemi, což vám bude proti srsti. Zkuste se nad to p… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na měsíc leden 2016

Oblíbenost: 5
02.01.2016 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě lednové dekády si dejte pozor na trpělivost. Nebude vaší silnou stránkou a může se vám to vymstít. V druhé polovině… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2015

Oblíbenost: 5
01.12.2015 |  kategorie:  

Beran V prosinci se vyplatí obezřetnost. Může vám chybět větší míra tolerance a trpělivosti. Právě netrpělivost a také menší schop… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop pro každé znamení na březen 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Energie budete mít poměrně hodně, tak toho zkuste využít. Pokud k tomu využijete i vstřícnost k okolí, půjde vše lépe. V poslední dekádě se obrňte trpělivostí, jinak vaše snaha shoří jako papír. To platí i pro různé rétorické reakce.

Rada: Chce to více pokory přes vesmírem.

 

Býk

Naučte se věnovat pozornost všem důležitým věcem. Neřiďte se jenom podle toho, kde se cítíte dobře a co se vám daří. Pamatujte, že občas je potřeba překročit vlastní stín a pustit se do věcí, které člověka neuspokojují či nebaví.

Rada: Karma jóga je vhodná cesta.

 

Blíženci

Soustřeďte se na každodenní dění života. Vyvarujte se tomu, abyste snili vzdušné zámky, jenž vás až příliš odvádějí od reality. Více vnitřních sil najdete ke konci března. Zkuste je věnovat ve prospěch potřebných.

Rada: Nemyslete jenom na sebe!

 

Rak

Až do druhé dekády včetně můžete život docela zvládat. Půjde to lépe, jestliže dokážete naslouchat vnitřním rádcům. V poslední březnové dekádě se připravte na větší tlak na psychiku. Nenechte se tím zviklat a kráčejte po vytyčené cestě.

Rada: Pochyby víru nezlomí.

 

Lev

Odpočinek vám může pomoci v získání nové chuti do dalších plánů. Ovšem nepleťte si ho s leností, která by vás mohla dostihnout. Zatněte zuby a makejte na sobě! Pokud vydržíte, vesmír vás v poslední dekádě odmění další energií.

Rada: Pracujte na silné vůli.

 

Panna

Nejlepším obdobím měsíce března bude poslední dekáda. Do té doby si pohlídejte, abyste neměli problémy s důkladností a poctivostí. Přesto, že je to u znamení Panny neobvyklé. Zkuste brát život s větším nadhledem a zvládnete to.

Rada: Uvědomte si, co je opravdu důležité.

 

Váhy

Nebudou vám chybět originalita a inspirace. To vám ovšem nemusí být nic platné, jestliže se nedokážete zaměřit na to, co opravdu chcete. Je nutné si za tím jít. Dále platí, že vnitřní nepohodu, jenž hrozí uprostřed března, eliminujete obrácením se k Bohu.

Rada: Udržujte se v harmonii.

 

Štír

Hned v úvodu března myslete na to, že hádky ještě nikdy nic nevyřešily. Nedosáhnete jimi ani změny situací, u kterých vám bude chybět trpělivost. Naštěstí se situace poměrně rychle změní a vy dostanete, po většinu března, šanci na nápravu a vylepšení života.

Rada: Meditujte každý den.

 

Střelec

Během prvních dvou dekád se zamyslete nad tím, zda vám příliš nenarostl „hřebínek“. Sobeckost založená na iluzích vás určitě nikam nedovede. V poslední dekádě pocítíte příliv nadšení. Opřít se můžete i o rozum a vyjadřování.

Rada: Začněte vykonávat nějakou dobrovolnickou činnost.

 

Kozoroh

Potíže s nespolehlivostí by vám neměly otrávit náladu. Zejména když sami nemáte úplně „čistý stůl“. Vyplatí se vám rozvíjet pochopení pro vlastní chyby, jakož i pro chyby ostatních. Ke konci března se vyvarujte konfliktů.

Rada: Cvičte taichi.

 

Vodnář

Březen se ponese na solidních vlnách, takže se ho nemusíte nijak obávat. Často vám bude přát i štěstí. Ovšem jen tehdy, pokud jste si ho zasloužili. Dobré a citlivé nápady přijdou uprostřed měsíce. Více průbojnosti nabídne poslední březnová dekáda.

Rada: Nezapomínejte na afirmace.

 

Ryby

Pokud se budete v březnu i nadále držet „zlaté střední cesty“, tak můžete být v klidu a pohodě. Samozřejmě to neznamená, že nemůžete mít nějaké cíle, ale měly by reflektovat principy karmy a Univerza. V opačném případě si zaděláte na zbytečné komplikace.

Rada: Pokračujte v duchovní cestě, která vám funguje.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama