Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na duben 2017

Oblíbenost: 5
30.03.2017 |  kategorie:  

 BeranV dubnu se musí znamení Berana vypořádat se silnými konstelacemi. Nebude vám chybět vůle, odhodlání a energie. Ovšem ko… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Jak čerpat energii z přírody

Oblíbenost: 0
29.03.2017 |  kategorie:  

Naučte se dobít energii z přírody! celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na březen 2017

Oblíbenost: 5
27.02.2017 |  kategorie:  

Beran Začátek a konec března bude pro Berany hodně energický. Je jenom na vás, zda se bude jednat o spory nebo toho využijete k no… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Magická místa v Brně

Oblíbenost: 0
22.02.2017 |  kategorie:  

I Brno ukrývá zákoutí se zvláštní energií. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na únor 2017

Oblíbenost: 0
30.01.2017 |  kategorie:  

Beran Únor bude jednoznačně vaším měsícem, alespoň z pohledu ohnivé energie, která k vám bude proudit. Na začátku měsíce je potřeb… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Magická místa v Praze

Oblíbenost: 0
24.01.2017 |  kategorie:  

Praha ukrývá spoustu pozoruhodných a záhadných míst..l celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na leden 2017

Oblíbenost: 5
29.12.2016 |  kategorie:  

Beran V lednu 2017 se snažte opírat spíše o citlivější přístup plný pochopení. Bezohledná tvrdost by sice mohla mít v některých př… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Hlavně na začátku února budete bojovat s různými omezeními a restrikcemi, což vám bude proti srsti. Zkuste se nad to povznést a situace se bude postupně zlepšovat. Důležité také bude, do jaké míry se dokážete držet vašich hodnot.

Rada: Modlitba pomůže.

 

Býk

Hlavním protivníkem měsíce února budou nečekané změny a události. Jako Býci preferujete stabilní jistoty. A pokud budou narušeny, těžko se s tím budete vypořádávat. Zkuste zapracovat na menším ulpívání na čemkoliv a zvládnete to.

Rada: Odevzdejte výsledky své činnosti Univerzu.

 

Blíženci

Nejlepším obdobím bude pro znamení Blíženců prostředek měsíce. Zde budete mít hodně inspirace, originality a svobody. Začátkem měsíce se snažte o více odpovědnosti. Závěrem února pozor na dodržování slibů, termínů a nepravdy.

Rada: Cvičte jógu.

 

Rak

Začátek února bude poněkud komplikovanější. Můžete se cítit pod tlakem a věci nepůjdou příliš hladce. Tento stav naštěstí nebude trvat příliš dlouho. S každým dalším dnem to bude o něco lepší. Závěrem měsíce se prohloubí vaše empatie, ale pozor na růžové brýle.

Rada: Žijte co nejlépe, vesmír to ocení.

 

Lev

Ztíženou situaci budou mít Lvi, kteří se snaží rozhodovat vždy a za každého, kdo je v jejich dosahu. To platí hlavně pro první dvě únorová dekády. Během poslední části měsíce hrozí méně praktičnosti a zvyšuje se riziko podvodů.

Rada: Rozpouštějte silné ego.

 

Panna

První dekáda nabídne vytrvalost, ale pozor na přílišnou tvrdost. V druhé dekádě přichází šance na zbavení se starých zvyků. Inovace se můžou projevit v jakékoliv sféře života. To platí i pro poslední dekádu, ale zde se sníží praktičnost a smysl pro detail.

Rada: Cvičte taichi, ať vaše energie dobře proudí.

 

Váhy

Do února vejdete poměrně náročně. Můžete vnímat stres, omezování a nátlak. A také komplikace na materiální pláni, jenž vydrží i po většinu druhé dekády. Pak se ovšem vyjasní a vy se můžete nadechnout a zbavit velké části okovů.

Rada: Odpovědný přístup hodně pomůže.

 

Štír

Nejlepší bude pro znamení Štíra první únorová dekáda. Pokud se budete držet toho, co funguje, bude to dobré. Naopak rizikem se stanou situace, kdy bude potřeba svižně reagovat na vývoj životních událostí. Zde buďte opatrní a pozorní, abyste nešlápli vedle.

Rada: Pracujte na vnitřním klidu a rovnováze.

 

Střelec

Většina únorových dnů nepřinese nic extra nového a bude navazovat na souvislosti z konce ledna. Větší změnu ovšem můžou Střelci pocítit v poslední dekádě. Zde byste měli být opatrní. Nepodléhejte fantaziím, spíše se držte nohama na zemi.

Rada: „Omývejte“ svou energii častým pobytem v čisté přírodě.

 

Kozoroh

Pro znamení Kozoroha bude únor dobrým obdobím. Na začátku se můžete pustit do všeho, co vyžaduje cílevědomý přístup založený spíše na konzervativnosti. Na konci měsíce budete více empatičtí. Příjemné určitě bude, že v únoru dokážete i smysl pro modernější přístup.

Rada: Nevynechávejte pravidelnou duchovní praxi.

 

Vodnář

První dekáda vám může chtít trošku „přistřihnout křídla“, což nebudete chtít. Pozor na související problémy. Zbytek měsíce bude o dost lepší, takže svoboda, nezávislost a nápaditost budou vlastnosti, o které se lze opřít.

Rada: Najděte si čas na relaxaci těla i ducha.

 

Ryby

Snažte se rozumně udržovat pořádek. Jak v životě, tak domácnosti. Extrémy v těchto oblastech by se vám mohly vymstít, proto se jich vyvarujte. Pokud se to povede, může únor proběhnout docela v pohodě. Jeho závěr vám nabídne více energie podporující znamení Ryb.

Rada: Zlatá střední cesta může být tím správným řešením.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama